Wybierz salę pod swój event!

Wybór odpowiedniej sali, która pomieści dużą ilość osób na konferencji należy do trudnych rzeczy. Salio – sala konferencyjna w Łodzi to dobry wybór dla osób, które potrzebują miejsca osadzonego w centralnej części Polski. Ułatwia to znacznie dojazd z różnych zakątków kraju. Duży potencjał oraz wielkość aglomeracji sprawia, że jest to najczęściej wybierane miejsce pod większe imprezy firmowe czy konferencje.

Sprawdź nasze możliwości!

Organizacja konferencji w Salio to połączenie profesjonalizmu i przyjemnej atmosfery, które na długo zapadnie w pamięć uczestników. Starannie przygotowana oprawa wpłynie na wizerunek organizatorów i zadowolenie uczestników. To coś, czego na pewno nie mogą zaoferować Państwu wszystkie ośrodki konferencyjne, które można spotkać w tym regionie. A jeśli planujecie Państwo kilkudniową konferencję, to do dyspozycji mamy przestronne pokoje, które na pewno spełnią standardy nawet najbardziej wymagających gości – to wszystko zaoferować może Salio – sala konferencyjna łódź.

Odpoczynek na łonie natury

W sali konferencyjnej w Łodzi warto postawić na relaks. Po odbytej konferencji goście mogą zrelaksować się przy profesjonalnym stole bilardowym lub spędzać aktywnie czas podczas towarzyskiego meczu w koszykówkę lub siatkówkę w duchu koleżeńskiej rywalizacji. Po aktywnym popołudniu jest możliwość zorganizowania wieczornego ogniska, które pomoże zrelaksować się na łonie natury, odpocząć od codzienności i zgiełku wielkiego miasta, które nas otacza.