Pendrivy reklamowa – tania i skuteczna metoda na promocję

Szukasz sposoby na to, aby wyróżnić swoją firmę na tle konkurencji? Wybierz gadżety reklamowe takie jak pendrivy. Z nimi na pewno Twoja marka stanie się lepiej rozpoznawalna i przyciągnie wielu nowych klientów!

Do wyboru mamy wiele gadżetów reklamowych, które mogą sprawdzić się doskonale w trakcie prowadzenia kampanii reklamowej dla każdej firmy. Jeżeli liczy się skuteczność, a przy tym niska cena, warto postawić na pendrivy reklamowe, które dzisiaj można kupić także przez internet.

W sprzedaży pamięci przenośnych tego rodzaju specjalizuje się między innymi firma GiftLogo, w której asortymencie można znaleźć pełną gamę takich gadżetów.

Jeśli też chcesz wybrać pendrive jako skuteczną metodę promocji swoje firmy, sprawdź z nami, jak wybrać najlepsze gadżety tego rodzaju!

Pendrivy reklamowe – ważne wnętrze i wygląd

Przy składaniu zamówienia na różnego rodzaju upominki reklamowe powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na to, aby trafić z nimi w gusta odbiorców. Gdy chcemy wręczać gadżety przydatne dla osób zainteresowanych technologiami, w takim przypadku na pewno świetnym pomysłem będzie pendrive z logo firmy.

W sprzedaży znajdziemy wiele gadżetów tego typu, które można kupić w cenie już od kilkunastu złotych netto za sztukę. Co wybrać?

W przypadku gadżetów takich jak pendrivy liczy się zarówno wygląd zewnętrzny, jak również wnętrze. Wygląd będzie przyciągał wzrok i pozwoli firmie na wyróżnienie swoich gadżetów na tle innych, z kolei wnętrze zagwarantuje funkcjonalność i niezawodność pracy pamięci przenośnej.

Zacznijmy od tego, co pendrive ma w środku. Generalnie, gadżety tego typu wyposażane są w pamięć flash, która jest pojemna i odporna na uszkodzenia, dlatego pendrive możemy mieć zawsze przy sobie. Można szybko i łatwo podpiąć go do portu USB, aby przenosić pliki pomiędzy różnymi urządzeniami.

Pendrive reklamowy może mieć różne pojemności pamięci – aktualnie najczęściej spotyka się te od 1 GB do około 32 GB, ale dostępne są także te o większej pojemności. Gdy chcemy wręczać upominki niedrogie, wybierzmy pamięci o mniejszej pojemności.

Także ważna jest szybkość przesyłu danych. Najlepsza będzie ta oznaczona jako USB 3.0. Z kolei USB 2.0 to już wolniejsze przesyłanie danych, więc na zapisanie plików trzeba będzie poczekać dłużej.

Jeśli z kolei chodzi o wygląd zewnętrzny, pendrive z nadrukiem może mieć różnorodne kształty, kolory i może być wykonany z różnych materiałów – tworzywa sztucznego, metalu, a nawet z drewna.

Do wyboru mamy także niebanalne pendrivy reklamowe z nadrukiem, na przykład w postaci długopisów czy bransoletek na rękę.

Wybierając pendrive z grawerem albo z nadrukiem, możemy wyróżnić swoją firmę. Wtedy sprzęt będzie służył jako skuteczna reklama zawsze wtedy, gdy zostanie użyty.

Zamawiaj pendrivy reklamowe przez internet!

Jeśli także chcesz kupić pendrivy reklamowe cennik tego typu gadżetów jest bardzo atrakcyjny, dlatego nie musimy liczyć się ze sporym wydatkiem. Jak wspomnieliśmy już wcześniej, jedna sztuka pamięci to koszt od około kilkunastu złotych netto za sztukę.

Gdy zamawiamy pendrive z logo cena zależna jest głównie od pojemności i szybkości pracy urządzenia oraz od typu jego obudowy.

Do skorzystania ze swojej oferty w ramach sprzedaży pendrivów reklamowych z nadrukiem i grawerunkiem zaprasza firma GiftLogo, która realizuje zamówienia już w 24 godziny! Pełna gama pamięci i efektowna personalizacja powodują, że oferta GiftLogo to sprawdzona propozycja dla każdej firmy!