foto

Rozpoczęcie sezonu 2018

Sezon rozpoczęty... Warunki coraz lepsze. ZAPRASZAMY

 

W oczekiwaniu ...

W czasie oczekiwania na następny sezon białego szaleństwa, pragniemy pozdrowić wszystkich naszych gości oraz mamy nadzieję, że w jak tylko zima obdarzy nasze stoki puszystym śniegiem -  przyjedziecie do nas!!

 

Wzorowa pogoda

Pogoda istnie wiosenna. Delikatny mrozik trzyma, słonko niczym w marcu, kolejeczki niewielkie. Zapraszamy całe rodziny na wypoczynek do nas, atmosfera jast naprawdę przyjazna. Weekend był troszkę zatłoczony, ale wszystko już wróciło do normy. Całe to zamieszanie było spowodowane przez naszych miłych gości z małopolski którym ferie nie dopisały, a którzy chcieli nadrobić zaleglości w jeździe.

 

Weekend

Kolejny weekend przed nami, w tym tygoniu kończą się ferie dla terenów Warszawy i okolic. Pozdrawiamy serdecznie gości z tamtych stron i zapraszamy do nas ponownie. Mamy nadzieję, że zaplanowany wypoczynek na naszych stokach udał się w 100% oraz że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Warunki narciarskie w dalszym ciągu są idealne do uprawiania białego szaleństwa więc zapraszamy kolejnych gości do odwiedzenia nas na naszych wyciągach, jak również do korzystania z wypożyczalni po drugiej stronie drogi. Dla zmęczonych pragnących troszkę odpocząć polecamy bar który znajduje się w jednym budynku z wypożyczalnią "Ganoba".

 

Pada śnieg, pada śnieg...

Warunki są naprawdę rewelacyjne. Wciąż pada śnieg, przybywa go w oczach. Jak tak dalej będzie to wystarczy nam go do maja, ale to chyba dobrze.

 


Nasz serwis zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na komputerze użytkownika, podczas przeglądania stron www. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.