4 zalety zakupu mieszkania od dewelopera

Zakup mieszkania od dewelopera wiąże się z szeregiem korzyści, które warto mieć na uwadze. Czemu inwestycja w nowe mieszkanie w Toruniu jest bardziej opłacalne, niż takie z rynku wtórnego? 

Nowe mieszkanie z Toruniu – duże możliwści aranżacyne

Otóż, nowe mieszkanie toruń to przede wszystkim duże możliwości aranżacyjne. Decydując się na zakup lokalu mieszkalnego od dewelopera można go dowolnie urządzić. Nie chodzi wyłącznie o wybór płytek czy podłóg,  już w czasie realizacji inwestycji mamy wpływ na przykład na to, gdzie postawić ściany działowe, a  które zburzyć. Deweloper zgadza się na takie rzeczy, co więcej nie ponosimy za to wysokich kosztów.

Gwarancja na mieszkanie

Nowe mieszkanie w Toruniu to także gwarancja. To oznacza, że w przypadku nieprzewidzianych usterek na przykład ze względu na niedokładność budowlańców, można liczyć na bezpłatną naprawę. Firma deweloperska udziela na takie rzeczy 5 lat gwarancji. To dobra opcja, bo nie musimy w tym wypadku ponosić kosztów naprawy, jeżeli uszkodzenie nie powstało z naszej winy. 

Wyższa wartość rynkowa

Kolejna zaleta zakupu mieszkania od dewelopera to jego wyższa wartość rynkowa. Dzięki temu można mieć pewność, że nawet w sytuacji, gdy będziemy chcieli sprzedać nieruchomość, możemy liczyć na to, że nie będziemy stratni. Dużo łatwiej będzie można także wynająć nieruchomość. 

Otoczenie mieszkania

Decydując się na nową nieruchomość w Toruniu dostajemy nie tylko świeży, niezamieszkany wcześniej lokal, ale także piękne otoczenie budynku. Nowoczesne budownictwo ma to do siebie, że bloki mają doskonale rozwiniętą infrastrukturę, dookoła jest dużo zieleni, dostępne są place zabaw dla dzieci itp.